SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
403 221 €
(2 400 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
168 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak168 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Este penthouse de 3 recámaras, con terraza, fusiona diseño contemporáneo y materiales premium para ofrecer un entorno de bienestar y sofisticación. E...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 202dagen
Bijgewerkt: 164dagen

Plaatsen

Boulevard Lausana, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co