SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
203 163 €
(2 257 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
90 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak90 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Con 112?m² de área interior, este departamento de dos recámaras y dos baños integra un diseño funcional y texturas naturales para ofrecer un entorno d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 203dagen
Bijgewerkt: 164dagen

Plaatsen

Boulevard Lausana, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co