Lijst met aanbiedingen
20
20
20
742 151 €
(5 622 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
132 m²
Calle Isla Blanca, Benito Juárez
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
132 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Un lugar donde las vacaciones nunca terminan, donde cada día es una escapada mágica y cada instante se convierte en un ...
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
214dagen
Bijgewerkt:
173dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle Isla Blanca, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.