SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 488 954 €
(4 947 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
301 m²
Privada Punta de Mita, Bahía de Banderas

slaapkameratypical
vlak301 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Oceanfront Resort Living | Bolongo, Riviera Nayarit. Indulge in the pinnacle of coastal luxury at this 301.97 sq.m (3,250 sq ft) oceanfront con...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Privada Punta de Mita, Bahía de Banderas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker La Costa