SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
326 946 €
(3 987 € / m²)
Verkoop
2
1
82 m²
Coastal Road Black River – Savanne, Case Noyale VCA

slaapkamer2
vlak82 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

For Sale – 1 Bed/1 Bath Sea Facing Apartment 82 m2 – Riviere Noire, Mauritius

This is a residential project that combines technology, refinement an...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Coastal Road Black River – Savanne, Case Noyale VCA
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TROPICAL RIVIERA REALTY LTD