SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
283 185 €
(3 412 € / m²)
Verkoop
2
1
83 m²
Allee Beau Manguier, Cap Malheureux VCA

slaapkamer2
vlak83 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stylish 1-Bedroom Apartment for Sale in Bain Boeuf, Mauritius

Experience modern living in this spacious 83 m² apartment, located in the sought-afte...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 349dagen
Bijgewerkt: 349dagen

Plaatsen

Allee Beau Manguier, Cap Malheureux VCA
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TROPICAL RIVIERA REALTY LTD