SUPA24
Overig
Overig
Overig
675 000 €
(3 668 € / m²)
Verkoop
3
2+
184 m²
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema

slaapkamer3
vlak184 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Three brand new Apartments in this sought after area of St. Julians are now up for Sale.

Properties comprise of an open plan kitchen/living/dining, 3...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio