SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
6 900 000 €
(27 600 € / m²)
Verkoop
3
1
250 m²
Triq Enrico Mizzi, L-Imsida

slaapkamer3
vlak250 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In einem exklusiven, brandneuen Turmkomplex gelegen, erstreckt sich dieses unvergleichliche, 725 m² große, freistehende Maisonette-Penthouse mit drei ...

Parameters

Gegenereerd door AI

GemeubileerdTerrasOpen leefruimteBadVloerBeveiligingStoepHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Triq Enrico Mizzi, L-Imsida
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Polarius International Real Estate Limited