Lijst met aanbiedingen
9
9
9
95 000 €
(3 958 € / m²)
Verkoop
1
1
24 m²
Park Maksimir, Zagreb
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
24 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Prodaje se garsonijera na Srebrnjaku površine 24m2.
Stan se nalazi u suterenu zgrade,a sastoji se od kuhinje s blagavaonom,kupaonice i dnevne sobe.
G...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
90dagen
Bijgewerkt:
90dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Park Maksimir, Zagreb
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.