SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
240 000 €
(6 154 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Park Maksimir, Zagreb

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DVOSOBAN STAN NA KVATERNIKOVOM TRGU

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zagrebu, na Kvaternikovom trgu, nalazi se ovaj prekrasan, potpuno renovira...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 108dagen
Bijgewerkt: 108dagen

Plaatsen

Park Maksimir, Zagreb
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Diamond Realestate

Andrija Radonić