SUPA24
Overig
Overig
Overig
145 000 €
(3 222 € / m²)
Verkoop
1
1
45 m²
Đurmanečki put, Zagreb

slaapkamer1
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se moderno koncipiran 1-sobni stan ukupne površine 45 m2, smješten u prizemlju zgrade izgrađene 2010. godine, na lokaciji u naselju Donja Dubr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 217dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Đurmanečki put, Zagreb
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Imperium-immobiliare d.o.o

Ante Jotić