SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
184 900 €
(4 402 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Sesvete

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se dvosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.62 m².

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Sesvete
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Valentina Banovec