SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
237 920 €
(4 033 € / m²)
Verkoop
2
1
59 m²
Sesvete

slaapkamer2
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Prodaje se dvosoban stan s vrtom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 59.48 m².

Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se o...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Sesvete
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Valentina Banovec