SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
239 000 €
(1 683 € / m²)
Verkoop
6+
2+
142 m²
Općina Vir

slaapkamer6+
vlak142 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Vir – 6 soba s kupaonicama na jednoj etaži, 5 parkirnih mjesta i velika terasa s pogledom na more

Na prodaju je cijela etaža na Viru s ukupno 6 soba ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Općina Vir
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Predrag Di Lenardo Zamlić