SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
251 871 €
(2 963 € / m²)
Verkoop
3
1
85 m²
Općina Tisno

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Dalmacija - Prodaje se stan u novogradnji u Dubravi kod Tisna. U stambenoj zgradi se nalazi ukupno 6 stanova.

STAN SJ2 - PRIZEMLJE

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Općina Tisno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović