SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
188 151 €
(2 987 € / m²)
Verkoop
3
1
63 m²
Općina Tisno

slaapkamer3
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Dalmacija - Prodaje se stan u novogradnji u Dubravi kod Tisna. U stambenoj zgradi se nalazi ukupno 6 stanova.

STAN SJ5 - PRVI KAT

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Općina Tisno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović