Lijst met aanbiedingen
8
8
8
237 946 €
(4 957 € / m²)
Verkoop
2
1
48 m²
Općina Tar-Vabriga
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
48 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
POREČ – Jednosoban stan u prizemlju | 48,07 m² | Podno grijanje | Novogradnja | 800 m od mora
U jednom od najpoželjnijih dijelova Poreča, svega 800 m...
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
A - Uiterst voordelig
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
7dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Općina Tar-Vabriga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.