SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
559 900 €
(6 363 € / m²)
Verkoop
4
2+
88 m²
Općina Sukošan

slaapkamer4
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U prodaji su luksuzni stanovi u neposrednoj blizini plaže, restorana, kafića i drugih važnih sadržaja.
Idealna prilika za one koji traže luksuzan živo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Općina Sukošan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MADRIA INVEST d.o.o.

Krešo Buljat