SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
235 000 €
(4 123 € / m²)
Verkoop
3
1
57 m²
Općina Raša

slaapkamer3
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Istra, Ravni - na prodaju dvosoban stan na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih pla...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Općina Raša
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović