SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
260 000 €
(5 532 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Općina Punat

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Otok Krk, Punat, jednosobni apartman na izvanrednoj lokaciji, blizu mora i plaže te centra grada. Apartman je smješten na 2. katu i zauzima površinu o...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Općina Punat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Miro nekretnine d.o.o.

Miroslav Grđan