SUPA24
Overig
Overig
Overig
320 000 €
(5 424 € / m²)
Verkoop
2
1
59 m²
Općina Medulin

slaapkamer2
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PRODAJA STANA – MEDULIN – 59,39 m²

Na prodaju funkcionalan i moderan stan u Medulinu, idealan za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Stan...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac