SUPA24
Overig
Overig
Overig
343 029 €
(5 277 € / m²)
Verkoop
1
1
65 m²
Općina Medulin

slaapkamer1
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U atraktivnom turističkom mjestu Medulin, na odličnoj lokaciji, u ponudi je stan smješten u sklopu modernog stambenog kompleksa koji će se sastojati o...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac