SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
448 732 €
(5 342 € / m²)
Verkoop
3
1
84 m²
Općina Medulin

slaapkamer3
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove sa pogledom na more koji oduzima dah

Medulin je malo primorsko mjesto na jugu Istarske županije, nedaleko...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Denis Radetić