SUPA24
Overig
Overig
Overig
379 246 €
(5 195 € / m²)
Verkoop
2
2+
73 m²
Općina Medulin

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda!

Stan C20, površine 73.64 m2, nalazi se u zgradi C.

Stan se nalazi na 2 katu zgrade i sastoji od ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac