SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Keuken; keukenapparatuur, tegelvloer, natuurlijk licht, moderne stijl
360 000 €
(4 737 € / m²)
Verkoop
2
1
76 m²
Općina Medulin

slaapkamer2
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Medulin! Ekskluzivna ponuda !
U ponudi je stan na 2. katu novogradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe svaka ima izlaz n...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 83dagen
Bijgewerkt: 83dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac