SUPA24
Overig
Overig
Overig
149 047 €
(2 760 € / m²)
Verkoop
3
1
54 m²
Centar, Općina Medulin

slaapkamer3
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dwupokojowe mieszkanie w Medulinie – 54 m², taras, miejsce parkingowe W samym sercu urokliwego Medulina na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe...

vloer:
1. vloer van 1
Leeftijd van het aanbod: 206dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Centar, Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka