SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
217 000 €
(4 617 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Lokva, Općina Lovran

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dobili smo u ponudu stan sa galerijom, površine 47m2 (u naravi cca 60m2). Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice "open space" koncepta...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 473dagen

Plaatsen

Lokva, Općina Lovran
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar