SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
987 300 €
(5 485 € / m²)
Verkoop
4
2+
180 m²
Lokva, Općina Lovran

slaapkamer4
vlak180 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Lovran, penthouse s krovnom terasom i bazenom nalazi se u novoizgrađenoj zgradi, udaljenoj samo nekoliko minuta hoda od mora i centra mjesta.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 302dagen
Bijgewerkt: 247dagen

Plaatsen

Lokva, Općina Lovran
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska