SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
350 000 €
(3 182 € / m²)
Verkoop
4
2+
110 m²
Općina Kolan

slaapkamer4
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

OBJEKT 1, STAN 3

Prodaje se dvoetažni stan, ukupne obračunske površine 110,41 m², u Mandrama na otoku Pagu. U naravi su to dvoetažni stanovi s pripad...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Općina Kolan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Marina Jurkić