SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
100 000 €
(4 167 € / m²)
Verkoop
1
1
24 m²
Cesarica, Općina Karlobag

slaapkamer1
vlak24 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Prodaje se potpuno namješten stan u Cesarici, u neposrednoj blizini Karlobaga, s prekrasnim pogledom na more. Smješten je na drugom katu kuće s južnom...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 137dagen

Plaatsen

Cesarica, Općina Karlobag
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Four nekretnine d.o.o.

Hilda Ćoso