SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
268 180 €
(4 003 € / m²)
Verkoop
3
1
67 m²
Općina Bibinje

slaapkamer3
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

BIBINJE – MODERAN DVOSOBAN STAN S1 U STAMBENO POSLOVNOM PROJEKTU!!

U mirnom i atraktivnom dijelu Bibinje, svega nekoliko minuta od Zadar, u pripremi ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Općina Bibinje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Esquire Real Estate

Jelena Kolovrat Lisica