SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
352 750 €
(3 207 € / m²)
Verkoop
4
2+
110 m²
Općina Bibinje

slaapkamer4
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

BIBINJE – 1. KAT | PROSTRAN STAN S TERASOM, 100 m OD MORA

Na odličnoj lokaciji u Bibinjama, svega 100 metara od mora, prodaje se prostran i funkciona...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Općina Bibinje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Prestige Invest

Ivana Ančić