SUPA24
Overig
Overig
Overig
280 000 €
(4 375 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Put Pudarice, Grad Zadar

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Zadar
two-room furnished apartment for sale in Bilom Brig;
the apartment is located on the 1st floor of the eastern side of the building;

Ander
Leeftijd van het aanbod: 192dagen
Bijgewerkt: 173dagen

Plaatsen

Put Pudarice, Grad Zadar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Bova

Bova Real Estate Agency