SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
323 086 €
(5 211 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Grad Vodice

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

VODICE, SRIMA – 50 m od mora, pogled na more, vrt 100 m²

Kod stanova manje kvadrature najveći kompromis najčešće bude nedostatak vanjskog prostora. U...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Vodice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego