SUPA24
Overig
Overig
Overig
560 092 €
(4 445 € / m²)
Verkoop
3
1
126 m²
Srima IX, Grad Vodice

slaapkamer3
vlak126 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SRIMA nowy projekt budynku mieszkalnego o ciekawym designie i funkcjonalnym układzie, obejmujący łącznie 8 luksusowych apartamentów z widokiem na morz...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasVloerOpen leefruimteDouchecabineHouten vloerStoepHoge plafondsNatuurlijk licht

vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 185dagen
Bijgewerkt: 60dagen

Plaatsen

Srima IX, Grad Vodice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka