SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
846 581 €
(8 300 € / m²)
Verkoop
3
1
102 m²
Grad Umag

slaapkamer3
vlak102 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj elegantni apartman pruža savršen spoj moderne udobnosti, privatnosti i mediteranskog načina...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Grad Umag
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović