SUPA24
Overig
Overig
Overig
785 000 €
(8 177 € / m²)
Verkoop
2
1
96 m²
Grad Umag

slaapkamer2
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luksuzno naselje u blizini Umaga!
U ponudi je 179 apartmana različitih tipova i veličina:

Apartman B-16 (90.1 m2) nalazi se u prizemlju:

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Umag
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac