SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
399 000 €
(4 433 € / m²)
Verkoop
4
2+
90 m²
Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir

slaapkamer4
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji.

Stan 90,11m2 koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Real nekretnine

Real nekretnine Šibenik