SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
597 000 €
(6 351 € / m²)
Verkoop
3
1
94 m²
Grad Šibenik

slaapkamer3
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

ŠIBENIK, BRODARICA – Stan 1. red uz more, vrt 157 m², novogradnja

Stanovi u prvom redu uz more su rijetki.
Stanovi u prvom redu sa 157 m² privatnog ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Grad Šibenik
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego