SUPA24
Overig
Overig
Overig
428 500 €
(5 951 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Grad Rovinj

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stan se nalazi na top lokaciji s predivnim panoramskim pogledom na more i stari grad, u neposrednoj blizini mora, centra, trgovina i restorana.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Rovinj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac