SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
185 000 €
(6 852 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Grad Rovinj

slaapkamer1
vlak27 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U srcu starogradske jezgre Rovinj, svega 150m od mora, prodaje se potpuno adaptirana i uređena nekretnina!
To je pomoćni prostor od 27m2 koji u naravi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Rovinj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Four nekretnine d.o.o.

Jovan Tomić