SUPA24
Woonkamer; uitzicht, houten vloer, natuurlijk licht, rustieke stijl
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer
Badkamer; tegelvloer
208 000 €
(3 714 € / m²)
Verkoop
4
1
56 m²
Grad Rovinj

slaapkamer4
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ISTRA, ROVINJ - Stan 90m od mora

Na jednoj od najšarmantnijih i najfotografiranijih lokacija u srcu starog grada Rovinja nalazi se ovaj jedinstveni ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 87dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Grad Rovinj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Dragana Matijević