SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
186 000 €
(3 577 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Grad Rijeka

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvoje...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mololongo Realestate

Antonio Tadić