SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
180 000 €
(3 600 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Grad Rijeka

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na prodaju je uređen i funkcionalan stan površine 50,62 m², smješten na Donjem Zametu u urednoj i održavanoj zgradi, koja je izgrađena 2010. godine te...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Euro Immobilen d. o. o.

Laura Čandrlić