SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
250 000 €
(3 676 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Grad Rijeka

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SAMO KOD NAS !!!!
Na atraktivnoj i jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija - Kantridi, smjestio se funkcionalan stan površine 68.87m². Stan pruža s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Millennium nekretnine exclusive

Andrej Mićić