SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
265 000 €
(4 141 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Grad Rijeka

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA, CENTAR – Luksuzno renoviran stan s dva balkona, 1 min od Korza

U samom srcu grada, svega minutu hoda od Korza, prodaje se vrhunski uređen i ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Stevan Savić