SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
170 000 €
(4 146 € / m²)
Verkoop
3
1
41 m²
Grad Rijeka

slaapkamer3
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se lijepo uređen i potpuno namješten stan na atraktivnoj lokaciji na Belvederu, ukupne površine 41.11 m². Stan je izvorno koncipiran kao jedno...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić