SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
530 000 €
(3 533 € / m²)
Verkoop
4
2+
150 m²
Grad Rijeka

slaapkamer4
vlak150 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA, KRIMEJA - Novogradnja na fantastičnoj poziciji 3S+DB s 100m2 okućnice i dva garažna i jednim vanjskim parkirnim mjestom

Ander
Leeftijd van het aanbod: 93dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Darko Miculinić