SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
291 000 €
(3 270 € / m²)
Verkoop
4
1
89 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

slaapkamer4
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

RIJEKA, SUŠAK - 3S+DB STAN, 89m2, ZA ADAPTACIJU!

Na prestižnoj lokaciji Sušaka prodaje se etaža stana od 89 m² smještenog u kući iz 1930. godine u a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 131dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Podmurvice, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub