SUPA24
Overig
Overig
Overig
239 000 €
(3 064 € / m²)
Verkoop
2
1
78 m²
Korzo, Grad Rijeka

slaapkamer2
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA - fantastický byt s vlastní zahradou o rozloze 280 m2 a 2 parkovacími místy Byt se skládá z chodby, koupelny s toaletou, kuchyně s jídelnou, ob...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 160dagen
Bijgewerkt: 160dagen

Plaatsen

Korzo, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić